Психологічний супровід розвитку дитини

Наш психолог взаємодіє з колективом у трьох напрямах:

Робота психолога з дітьми:

Окрім розвитку пізнавальних процесів і когнітивної сфери, також ведетьсядіагностична і корекційна робота, формування навчальної діяльності, а саме: дітям даються навички концентрації уваги, навички емоційної саморегуляції, вміння справлятися зі стресовою ситуацією та інші необхідні у школі навички.

Робота психолога з педагогами:

Для того щоб ми стали єдиною командою (а лише так ми досягнемо кращого результату для дитини), періодично проводяться тренінги для вихователів, де, базуючись на правильних принципах виховання дитини, педагоги можуть отримати необхідний навик спілкування з дітьми.

Робота психолога з батьками:

Індивідуальні консультації з діагностикою батьків (при необхідності), на яких вирішуються всі питання пов’язані із життям Вашої дитини, в тому числі і поза стінами садочку та підготовчої школи, а також, за результатами індивідуальної діагностики дітей, психолог підкаже правильні принципи задоволення психологічних і вікових потреб дитини та багато іншого.

Консультація і допомога нейропсихолога: для дітей з інклюзивними потребами, яким важко працювати в групі і соціалізуватися в суспільстві ми надаємо можливість пройти курс індивідуальної нейрокорекціі з кваліфікованим фахівцем. Нейродіагностіка і індивідуальна нейрокорекція допоможуть дитині з особливостями розвитку швидше адаптуватися в соціумі, а також зробити навчання в подальшому більш ефективним.

Школа для тат і мам

Обговорюємо з Вами такі актуальні для дитячого розвитку питання:

  • Як допомогти дитині в період адаптаціі в колективі?

  • Що повинні знати і зробити батьки, щоб дитина була готова до школи?

  • Як, не зламавши особистість дитини, поставити її у правильні рамки?

  • Чи потрібно обмежувати чи карати дитину?

  • Коли і як потрібно формувати навик саморегуляції у дитини, щоб уникнути психосоматичних захворювань?

  • Як впровадити поняття «треба» чи «потрібно» в життя дитини?

  • Звідки береться гіперактивність і що з нею робити?

  • Як попередити залежність від гаджетів?…та багато іншого.

Записатися на зустріч з методистом
Ясла - Дитячий садок від 12 місяців - вул. Кудрявська 🤱🏻🤱🏽🤱🏼
Підготовча школа «Лелека» - lelekakiev.com.ua
⏱Режим роботи: 8.00-20.00, 5ти разове харчування
☎️+380 (67) 802 26 10; (066) 338 52 87; (050) 330 61 65
Запрошуємо на консультацію! 👩‍🏫Найкращий догляд за малюками від кваліфікованих педагогів-дошкільників 🧸Більше двадцяти років досвіду роботи у сфері дошкільной освіти в Шевченківському районі міста Києва 🏰Затишні та обладнані приміщення, що створюють чудову атмосферу для цікавих та розвиваючих занять у ігровій формі з вчителями
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Освітня програма:
📒Англійска, Французька, Німецька мова у ігровій формі
🎨Художня школа - Образотворче мистецтво, АРТ-Деко студія, Хореграфія, Музичні заняття
🎭Театральні розваги для малюків, постановка дитячих спектаклів
🎠Дрібна моторика, Сенсорний розвиток, елементи методики Монтессорі
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅Психологічний супровід розвитку дитини
✅Підготовка до школи (Математика, Грамота, Логічне мислення)
✅Розвиток мовлення та послуги логопеда (за бажанням) ☎️Телефонуйте! +380 (67) 802 26 10
(066) 338 52 87
(050) 330 61 65
Ясла - Дитячий садок від 12 місяців - вул. Кудрявська 🤱🏻🤱🏽🤱🏼 Підготовча школа «Лелека» - lelekakiev.com.ua ⏱Режим роботи: 8.00-20.00, 5ти разове харчування ☎️+380 (67) 802 26 10; (066) 338 52 87; (050) 330 61 65 Запрошуємо на консультацію! 👩‍🏫Найкращий догляд за малюками від кваліфікованих педагогів-дошкільників 🧸Більше двадцяти років досвіду роботи у сфері дошкільной освіти в Шевченківському районі міста Києва 🏰Затишні та обладнані приміщення, що створюють чудову атмосферу для цікавих та розвиваючих занять у ігровій формі з вчителями ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Освітня програма: 📒Англійска, Французька, Німецька мова у ігровій формі 🎨Художня школа - Образотворче мистецтво, АРТ-Деко студія, Хореграфія, Музичні заняття 🎭Театральні розваги для малюків, постановка дитячих спектаклів 🎠Дрібна моторика, Сенсорний розвиток, елементи методики Монтессорі ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ✅Психологічний супровід розвитку дитини ✅Підготовка до школи (Математика, Грамота, Логічне мислення) ✅Розвиток мовлення та послуги логопеда (за бажанням) ☎️Телефонуйте! +380 (67) 802 26 10 (066) 338 52 87 (050) 330 61 65